Karina Lõhmus-Ein
Vandeadvokaat

Karina on laialdaste kogemustega vandeadvokaat, kelle eripalgelised teadmised ja pühendumus on tihti tema kliente kohtuvaidlustes aidanud.

Karina poole pöörduvad mitmesugustes küsimustes nii ettevõtted ja asutused kui ka eraisikud. Näiteks on tema klientide hulgas keskmise suurusega ettevõtteid, kes vajavad spetsiifilist nõu äriõiguse vallas. Samuti nõustab ta eraisikuid perekonnaõiguse alal, pärandivaidlustes ning muudes pere ja varaga seotud küsimustes.  

Karinal on silmapaistvad teadmised muuhulgas just perekonnaõiguse alal ning seljataga arvestatav kogemuste hulk lahutustega seotud juhtumeid. Ta on süvitsi tegelenud peresid ja lapsi puudutavate juhtumitega ning kõnelenud paljudel sündmustel nii laste kui ka vanemate õigustest.

Karina on juhendanud Tartu Ülikoolis perekonnaõiguse seminare ning esinenud korduvalt erialaste sõnavõttudega avalikkuse ees. Aastal 2019 on Eesti Advokatuur tunnustanud teda tiitliga „Aasta advokaat“. Karina töötab advokaadibüroos Lillo & Lõhmus alates 1999. aastast.

Karina on meie büroo kesktelg ja südametunnistus, kelle energia ja elurõõm on kõigile toeks. Vabal ajal meeldib Karinale süüa teha ning ta lähim tutvusringkond ei tüdine iial ära tema kitsejuustu bruchettadest.

Töökeeled

eesti, inglise, vene

Haridus

  • 2004Tartu Ülikooli teadusmagister
  • 2001Helsingi Ülikoolis külalisüliõpilane
  • 1999Tartu Ülikooli õigusteaduskond, BA

Liikmelisus

  • Eesti Advokatuuri liige alates aastast 1999
  • Eesti Advokatuuri juhatuses aastatel 2006-2013
  • Eesti Akadeemilise Õigusteaduse Seltsi liige alates 2001

Tegevusvaldkonnad