Rene Varul
Vandeadvokaat

Rene on suurte teadmiste ja kogemustega vandeadvokaat, kel selja taga aastatepikkune töökogemus väga eriilmeliste kliendijuhtumitega. 

Rene poole võib pöörduda mitmesuguste õigusalaste küsimustega, kuna tema kogemustepagas hõlmab tegutsemist nii karistusõiguse kui ka võla- ja asjaõiguse valdkonnas. Rene klientide hulgast võib leida eraisikuid, ettevõtteid ja asutusi, keda ta nõustab ning vajadusel ka kohtus esindab. 

Õiguseksperdina on Rene muude valdkondade kõrval süvitsi tegelenud just karistusõiguse töömaale kuuluvate juhtumitega. Ta on olnud oma teadmistega abiks nii probleemide ette sattunud äripartneritele kui ka inimestele, kelle ees seisavad keerulised varalised küsimused.

Rene on varasemalt olnud ametis Tartu Linnavalitsuses, kus ta töötas vanemjuristina. Advokaadibüroos Lillo & Lõhmus töötab Rene alates 2002. aastast.  

Pühendumist tööle tasakaalustab Rene sporditegemisega. Talvel võib teda kohata suusarajal ning suvisel ajal jooksuradadel. Maratonide läbimine nõuab sihikindlust ja püsivust ning seda Renel jagub.

Töökeeled

eesti, inglise, vene

Haridus

  • 2002Tartu Ülikooli õigusteaduskond, BA

Liikmelisus

  • Eesti Advokatuuri liige alates aastast 2003

Tegevusvaldkonnad